Idegennyelvű ipari és kereskedelmi technikus

Érdekel a beszerzés, a logisztika, a pénzügy és a személyügy? A tanulás mellett gyakorlati tapasztalatot is szereznél? Akkor az Audi Hungaria idegen nyelvű ipari és kereskedelmi szakképzése neked szól! Válaszd duális középfokú képzésünket és ismerd meg velünk az Audi Hungaria világát!

Miért válaszd ezt a képzést?

  • Ingyenes szakmai angol nyelvvizsgát, SAP4School és ICDL számítógépes bizonyítványokat szerezhetsz.
  • Az iskolai oktatás jelentős része német nyelven zajlik.
  • A képzés végén a sikeres vizsgázók a magyar bizonyítvány mellett megkapják a Német-Magyar Ipari és Kereskedelmi Kamara által kiállított német bizonyítványt is.
  • Ha a sikeres vizsga után továbbtanulnál, akár 40 intézményi ponttal is gazdagodhatsz a felsőfokú felvételi eljárásban (intézménytől függően).

Miért az Audi Hungaria-nál teljesítsd a gyakorlatot?

  • Prémium munkakörnyezetben dolgozhatsz.
  • A képzés során megismered a vállalat különböző részlegeinek tevékenységeit, ezáltal valós körülmények között szerzel gyakorlati tapasztalatot.
  • A vállalat mindennapi működése során német nyelvtudásodat aktívan alkalmazhatod.
  • A sikeres vizsga után akár munkatársi lehetőséget is kaphatsz.
  • Lehetőséged nyílhat négy hetet külföldön eltölteni az első tanév végén.
  • Munkabért kapsz, ami a tanulmányi eredmény, hozzáállás és teljesítmény függvényében emelkedik.
  • Munkabéren kívüli juttatásban (cafeteria) is részesülsz.
  • Költségmentesen kaphatsz kollégiumi férőhelyet, amennyiben a képzés helyszínétől távol laksz.(A férőhelyek száma korlátozott.)
  • Munkába járáshoz Audis buszjáratokat vehetsz igénybe.
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, munkaruha) a rendelkezésedre állnak.

Felvételi követelmények:

A 2024/2025-es képzési tanévre azon érdeklődők jelentkezését várjuk, akik

  • 25 év alattiak,
  • rendelkeznek érettségi bizonyítvánnyal, vagy 2024 nyarán tesznek sikeres érettségi vizsgát,
  • B2/C1 szintű német nyelvtudással rendelkeznek.

Jelentkezési határidő:

A képzésre 2024. május 15-ig itt tudsz jelentkezni.

A jelentkezés során az alábbi dokumentumokat szükséges feltölteni:

  • Érettségi bizonyítvány másolata (amennyiben van) vagy a harmadik év végi tanulmányi eredményeit igazoló bizonyítvány másolata
  • Nyelvvizsga bizonyítvány(ok) másolata (amennyiben van)
  • Technikusi végzettséget igazoló oklevél másolata (amennyiben van)

Jelentkezés és további információk a képzésről: Idegennyelvű ipari és kereskedelmi technikus

Kapcsolat

Cím
9027 Győr, Audi Hungária út 1.

Telefon
+ 36 96 66 8888